Sol Nessebar Mare , Bulharsko, Burgas, Nesebar, 17.6.2018, All inclusive
Číslo termínu: 59604014

Sol Nessebar Mare

Bulharsko » Burgas » Nesebar

, Hotel starstarstarstar

FM


Sol Nessebar Mare

Termín:

17.6.2018 - 24.6.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjazdových miest

Cena od:


681 € Konečná cena


Názov zájazdu:: Sol Nessebar Bay & Mare
Poloha

Luxusný komplex 3 prepojených hotelov (Sol Nessebar Bay, Mare, Palace), v pokojnej južnej časti nového Nessebaru, cca 1 200 m od centra s obchodmi, reštauráciami a barmi. Historické centrum starého Nessebaru cca 2,5 km, dedinka Ravda cca 2 km (zastávka autobusu pri hoteli).

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, lobby bar, kaderníctvo, business centrum, obchody, reštaurácie, bar, panoramatický výťah. Vonku bazén, terasa na opaľovanie s lehátkami a slnečníkmi zdarma, osušky oproti kauciu, bar pri bazéne.

Ubytovanie
.
Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Zábava

Animačné programy pre deti i dospelých, večerné show, diskotéka, novopostavený aquapark.

Pláž

Piesočná pláž cca 70 m (cez záhradu, čiastočne po schodoch), lehátka a slnečníky za poplatok. Bar na pláži. Slnečné terasy nad plážou s lehátkami zdarma.

Šport
Zadarmo: stolný tenis, fitness (v hoteli Palace). Za poplatok: biliard, šípky, tenisové kurty, multifunkčné ihrisko a vodné športy na pláži.
Deti

Bazén, detský vodný hrad, ihrisko, miniklub, detský bufet, detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bohatého bufetu Španielske, talianske, japonské a nemecké špeciality, morské plody Vybrané miestne nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00-23.00 hod.) Zmrzlina (11.00-18.00 hod.) Dopoludňajšie občerstvenie (10.00-12.00 hod.) Čaj, káva, sendviče a zákusky (15.00-18.00 hod.) Bar na pláži - nealko nápoje, čapované pivo, káva, čaj, sendviče (10.00-18.00 hod.)
Zajímavosti

Oficiálne trieda: ****

Platobné karty

VISA, EC / MC.

Odkaz
Http://www.melia.com/
Handicap

Niekoľko izieb pre invalidov, bezbariérový pohyb v celom areáli (okrem vstupu na pláž).

Wellnes

Rose Spa v hoteli Palace - vnútorný bazén, sauna, solárium, masáže ai. (Všetko za poplatok).

Internet

Zadarmo: WiFi v hoteli.
Za poplatok: internetový kútik.

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR): 3 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa Dvojlôžková izba (DRSV): 3 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Rodinná izba (FRSV): 4 dospelí / 3 dospelí + 2 detí / 3 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí / 2 dospelí + 4 detí / 2 dospelí + 3 detí Dieťa do 12 rokov
Informácie o lete
Odlet: 17. 6. 12:40
Návrat: 24. 6. 17:45
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená našou rezervačnou centrálou. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa.
Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie je uvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov. Akonáhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov je vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme.

Cena sa môže zmeniť, a to aj v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.).
Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť, ak časy odetov aj sú k dispozícii treba ich chápať ako orientačné.

Dôležité: 

1. Ochrana osobných údajov objednávateľa resp. cestujúcich osôb (ďalej v texte ako "kupujúci"), ktorí sú fyzickými osobami, je poskytovaná zákonom č.122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

2. Kupujúci čestne vyhlasuje, že predávajúcemu dal súhlas na spracovanie osobných údajov v zmysle ust.§11 ods.1 cit. zákona, pričom tento súhlas dáva dobrovoľne a udelený súhlas platí na dobu do jeho písomného odvolania. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať na adrese sídla spoločnosti Tourclub, s.r.o., 1.Mája 697/26, 03101 Liptovský Mikuláš alebo e-mailom na info@viaslovakia.sk.

3. Kupujúci súhlasí so spracovaním svojich osobných údajov: meno a priezvisko, adresa bydliska (ulica, PSČ, mesto/obec, štát), dátum narodenia, adresa elektronickej pošty, telefónne číslo (ďalej iba ako „osobné údaje“).

4. Kupujúci súhlasí so spracovaním osobných údajov predávajúcim, a to pre účely realizácie práv a povinností z kúpnej zmluvy a pre účely zasielania informácií a obchodných oznamov kupujúcemu.

5. Kupujúci berie na vedomie, že je povinný svoje osobné údaje (pri objednávke robenej z webového rozhrania  www.cestujtesnami.sk) uvádzať správne a pravdivo a že je povinný bez zbytočného odkladu informovať predávajúceho o zmene vo svojich osobných údajoch.

6. Osobné údaje budú spracovávané po dobu trvania udeleného súhlasu. Osobné údaje budú spracovávané v elektronickej podobe automatizovaným spôsobom alebo v tlačenej podobe neautomatizovaným spôsobom, aj prostredníctvom tretích osôb, aj mimo územia SR v inom členskom štáte EÚ. Osobné údaje kupujúceho budú zaevidované v evidencii spoločnosti Tourclub, s.r.o. a spracovávané určenými zamestnancami spoločnosti Tourclub, s.r.o.

7. Kupujúci potvrdzuje, že poskytnuté osobné údaje sú presné a že bol poučený o tom, že sa jedná o dobrovoľné poskytnutie osobných údajov.

8. Kupujúci ako dotknutá osoba v zmysle cit.zákona vyhlasuje, že bol poučený o svojich právach, ktoré mu vyplývajú z ustanovení §28 a §29 cit.zákona.

9. Kupujúci súhlasí so zasielaním informácií súvisiacich so službami alebo podnikom predávajúceho na elektronickú adresu kupujúceho a ďalej súhlasí so zasielaním obchodných oznámení predávajúcim na elektronickú adresu kupujúceho.

 

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK