Esperides Beach, Grécko, Grécko ostrovy, Rhodos, Faliraki, 30.8.2018, All inclusive
Číslo termínu: 58947568

Esperides Beach

Grécko » Grécko ostrovy » Rhodos » Faliraki

, Hotel starstarstarstarstar

FM


Esperides Beach

Termín:

30.8.2018 - 13.9.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

15 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjazdových miest

Cena od:


1 660 € Konečná cena


Názov zájazdu:: Funtazie & Active Esperides Beach
Kategória hotela: ****
Poloha

Vo východnej časti ostrova na okraji letoviska Faliraki priamo pri dlhej piesočnatej pláže. V okolí obchody, zastávka autobusu (spojenie s mestami Faliraki - centrum, Lindos, hlavné mesto Rhodos - 12 km), taxi, turistický minivláčik (okružná jazda po Faliraki) a ďalšie hotelové komplexy. Najbližšia lekáreň vedľa hlavného vjazdu do hotela, nemocnice v hlavnom meste Rhodos. Aquapark v blízkosti hotela (300 m) - vstup za poplatok.

Vybavenie

Hlavná budova a 2 vedľajšie budovy. Hlavná sedemposchodová budova - vstupná hala s recepciou, výťahy, lobby, bankomat, hlavná reštaurácia (klimatizovaná, nefajčiarska), lobby bar, supermarket (potraviny, drogistický tovar, suveníry), kino, služba lekára (v dopoludňajších hodinách, popoludní lekár na telefóne) . V rozľahlej záhrade 2 sladkovodné bazény, samostatný detský sladkovodný bazén s atrakciami, bazén s 2 šmykľavkami pre deti od 4 do 14 rokov, ležadlá, slnečníky a osušky pri bazéne zdarma, sprchy, prezliekarne pri bazéne, bar pri bazéne, vonkajší amfiteáter. Na terase pri bazéne taverna Tropicana (možnosť raňajok, obeda a večere v hlavnej sezóne), niekoľko barov. V detskom zázemí
skákací nafukovací hrad, ihrisko, miniklub.

Ubytovanie
DR: kúpeľňa / WC, TV / sat., Centrálna klimatizácia (jún-september), telefón, rádio, minichladnička (doplnená v deň príletu), trezor za poplatok (v niektorých prípadoch umiestnený na recepcii), balkón. Veľkosť izby 19,2 m2. DRP: pozri DR, môžu však byť situované v menej priaznivej polohe. DRSV: pozri DR, výhľad na more. FR: pozri DR, miestnosť opticky oddelená zaťahovacími dverami, v oddelenej miestnosti palandy. Veľkosť izby 20,3 m2. FR2: pozri FR, bez palánd, spálňa ako samostatná oddelená miestnosť. Veľkosť izby 34 m2. Detská postieľka možná zdarma (na vyžiadanie).
Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Zábava

Animačný program Funtazie klub v období 19.6.-7.9.2017, animačný program Teenz a Fun & Active v období 3.7.-31.8.2017.

VÝBER Z animačné programy FUN & ACTIVE - ZADARMO:
Športové a spoločenské aktivity počas dňa:
• Aerobik, aquaaerobik
• Ranné cvičenie
• Šípky, pétanque
• Tenis, stolný tenis, minigolf
• Vodné pólo, vodný basketbal, volejbal
• Šliapadlá, kanoe
• Nordic walking do okolia
• 1 × týždenne turnajový športový deň (napr. Tenis,
vodné pólo, šípky, súťaže pri bazéne i.)
• 1 × týždenne kartové hry
• 2 × týždenne vedomostnej súťaže
• Hotelový animačný program,
napr. muzikálový večer

Pláž

Piesočná pláž, pri vstupe do mora hrubý piesok s kamienkami - s kvalitou ohodnotenie modrou vlajkou. Lehátka, slnečníky a osušky zdarma. Sprchy, prezliekarne, WC, prebaľovací pult pre batoľatá, služba prvej pomoci na pláži.

Šport
Zadarmo: ranná gymnastika, vodné pólo, vodný basketbal, aquaaerobik, vodné bicykle, kanoe, minifutbal, minigolf (oproti kauciu), plážový volejbal, 2 tenisové kurty (osvetlenie a rakety za poplatok), stolný tenis (športové vybavenie oproti kauciu), šípky. Za poplatok: vodné športy na pláži, biliard.
Deti

Animačný program Funtazie klub v období 19.6.-7.9.2017, animačný program Teenz a Fun & Active v období 3.7.-31.8.2017.

Detská postieľka zdarma, detská stolička v hlavnej reštaurácii, detský sladkovodný bazén - bazén pre najmenších.

PRE DETI 4-12 ROKOV:
Funtazie klub s českým animátorom
• 3 × týždenne program plný súťaží a tematických aktivít
• 2 × týždenne program "Raňajky bez rodičov"
• 1 × týždenne program "Večera bez rodičov"
• Miniklub - kreatívne aktivity, vedomostné súťaže, zábava, odpočinok
• Športovanie - vodné súťaže, súťaže na pláži, na ihrisku, športové turnaje
• Detský bazén a brodisko
• Bazén so šmykľavkami (pre deti od 4 do 14 rokov)
• Detské ihriská - hojdačky, šmykľavka, preliezky
• Večerné minidisko v amfiteátri

PRE TEENAGEROV 12-15 LET:
Funtazie Teenz klub s českým animátorom
• 4 × týždenne dopoludňajšiu alebo popoludňajší alebo večerný program
• Športovanie - tímovej i individuálne športové súťaže
• Súťaže - Miss Funtazie Teenz, Funtazie Teenz hľadá talent, kvízy
• Zábavné párty

All inclusive
Raňajky formou bufetu (07.00-10.00 hod.) Neskoré kontinentálne raňajky (10.00-11.00 hod.) Obed formou bufetu (12.30-14.30 hod.) Večere formou bufetu a show cooking (18.00-21.15 hod.), 3x týždenne tematické večere Popoludní káva, čaj a zákusky (16.00-18.00 hod.) Teplý a studený snack formou bufetu (10.00-12.30 hod. A 14.30-18.00 hod.) Studený snack (21.30-24.00 hod.) Vybrané alkoholické (pivo, víno, vodka, rum, brandy) a nealkoholické nápoje miestnej výroby (10.00-24.00 hod.) Zmrzlina (10.00-22.00 hod.) Pre deti popcorn, cukrová vata na detskom ihrisku
Zajímavosti

Animačný program Funtazie klub v období 19.6.-7.9.2017, animačný program Teenz a Fun & Active v období 3.7.-31.8.2017.

 

Platobné karty
VISA, EC / MC.
Wellnes
Za poplatok: fitnes, sauna, najrôznejšie druhy masáži vo vedľajšom hoteli Esperos Palace
Internet
Zadarmo: WiFi Za poplatok: internetový kútik
Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR / DRP / DRSV): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí Rodinná izba (FR): 4 dospelí / 3 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí Rodinná izba (FR2): 4 dospelí / 3 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí / 2 dospelí + 3 deti / 2 dospelí + 2 deti Dieťa do 15 rokov K maximálnej obsadenosti izby nemožno ubytovať dieťa do 2 rokov
Informácie o lete
Odlet: 30. 8. 4:45
Návrat: 13. 9. 11:20
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená našou rezervačnou centrálou. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa.
Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie je uvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov. Akonáhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov je vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme.

Cena sa môže zmeniť, a to aj v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.).
Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť, ak časy odetov aj sú k dispozícii treba ich chápať ako orientačné.

Dôležité: 

1. Ochrana osobných údajov objednávateľa resp. cestujúcich osôb (ďalej v texte ako "kupujúci"), ktorí sú fyzickými osobami, je poskytovaná zákonom č.122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

2. Kupujúci čestne vyhlasuje, že predávajúcemu dal súhlas na spracovanie osobných údajov v zmysle ust.§11 ods.1 cit. zákona, pričom tento súhlas dáva dobrovoľne a udelený súhlas platí na dobu do jeho písomného odvolania. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať na adrese sídla spoločnosti Tourclub, s.r.o., 1.Mája 697/26, 03101 Liptovský Mikuláš alebo e-mailom na info@viaslovakia.sk.

3. Kupujúci súhlasí so spracovaním svojich osobných údajov: meno a priezvisko, adresa bydliska (ulica, PSČ, mesto/obec, štát), dátum narodenia, adresa elektronickej pošty, telefónne číslo (ďalej iba ako „osobné údaje“).

4. Kupujúci súhlasí so spracovaním osobných údajov predávajúcim, a to pre účely realizácie práv a povinností z kúpnej zmluvy a pre účely zasielania informácií a obchodných oznamov kupujúcemu.

5. Kupujúci berie na vedomie, že je povinný svoje osobné údaje (pri objednávke robenej z webového rozhrania  www.cestujtesnami.sk) uvádzať správne a pravdivo a že je povinný bez zbytočného odkladu informovať predávajúceho o zmene vo svojich osobných údajoch.

6. Osobné údaje budú spracovávané po dobu trvania udeleného súhlasu. Osobné údaje budú spracovávané v elektronickej podobe automatizovaným spôsobom alebo v tlačenej podobe neautomatizovaným spôsobom, aj prostredníctvom tretích osôb, aj mimo územia SR v inom členskom štáte EÚ. Osobné údaje kupujúceho budú zaevidované v evidencii spoločnosti Tourclub, s.r.o. a spracovávané určenými zamestnancami spoločnosti Tourclub, s.r.o.

7. Kupujúci potvrdzuje, že poskytnuté osobné údaje sú presné a že bol poučený o tom, že sa jedná o dobrovoľné poskytnutie osobných údajov.

8. Kupujúci ako dotknutá osoba v zmysle cit.zákona vyhlasuje, že bol poučený o svojich právach, ktoré mu vyplývajú z ustanovení §28 a §29 cit.zákona.

9. Kupujúci súhlasí so zasielaním informácií súvisiacich so službami alebo podnikom predávajúceho na elektronickú adresu kupujúceho a ďalej súhlasí so zasielaním obchodných oznámení predávajúcim na elektronickú adresu kupujúceho.

 

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK