Elysee, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, 5.10.2018, All inclusive
Číslo termínu: 60617769

Elysee

Turecko » Turecká riviéra » Alanya

, Hotel starstarstarstar

FM


Elysee

Termín:

5.10.2018 - 12.10.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


347 € Konečná cena


Názov zájazdu:: Elysee Hotel
Hotel
Hotel Elysee Hotel
Hotelový slogan
krásny hotel na piesočnato - štrkovej pláži v letovisku Alanya
Prehľad
Poloha:

Hotel je od známej Keykubat pláže oddelený pobrežnou cestou. Živé centrum Alanye s malými kľukatými uličkami, nočným životom a množstvom obchodov je vzdialené cca 1 km, tiež ľahko prístupné taxíkom alebo dolmušom. Slávny hrad s krásnym výhľadom sa nachádza na 2 km dlhej hradnej ceste.Popis:

V rekreačnom komplexe sa náchadza 100 izieb na 6 podlažiach. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, výťah, bezplatné Wi-Fi vo vstupnej hale, hlavná reštaurácia na strešnej terase, mini market, kaderníctvo a TV miestnosť. V záhrade je slnečná terasa, snack bar pri bazéne a bazén. Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok.Ubytovanie:
Príjemné dvojlôžkové izby sú vybavené vaňou / sprchou, WC, sušičom vlasov, trezorom, satelitným TV, telefónom, minibarom, klimatizáciou (sezónne, samostatne regulovatelné) a balkónom. K dispozícii sú jednolôźkové a dvojlôžkové izby pre jednu osobu. Economy sa od štandardných dvojlôžkových izieb líšia veľkosťou, zariadením a umiestnením.Šport:

Stolný tenis, šípky, plážový volejbal, bocce, telocvičňa; príležitostná denná a večerná zábava. Za poplatok: procedúry v kúpeloch, sauna, masáže, biliard a vodné športové aktivity od miestnych poskytovateľov a rôzne plážové zariadenia.


Deti:

Detský bazén a detské ihrisko.


Stravovanie:

All-inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas dňa, popoludňajšia káva / čaj, pečivo, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje od 09 hod - 23:00 zadarmo, čerstvo vylisované šťavy za poplatok.
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená našou rezervačnou centrálou. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa.
Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie je uvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov. Akonáhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov je vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme.

Cena sa môže zmeniť, a to aj v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.).
Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť, ak časy odetov aj sú k dispozícii treba ich chápať ako orientačné.

Dôležité: 

1. Ochrana osobných údajov objednávateľa resp. cestujúcich osôb (ďalej v texte ako "kupujúci"), ktorí sú fyzickými osobami, je poskytovaná zákonom č.122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

2. Kupujúci čestne vyhlasuje, že predávajúcemu dal súhlas na spracovanie osobných údajov v zmysle ust.§11 ods.1 cit. zákona, pričom tento súhlas dáva dobrovoľne a udelený súhlas platí na dobu do jeho písomného odvolania. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať na adrese sídla spoločnosti Tourclub, s.r.o., 1.Mája 697/26, 03101 Liptovský Mikuláš alebo e-mailom na info@viaslovakia.sk.

3. Kupujúci súhlasí so spracovaním svojich osobných údajov: meno a priezvisko, adresa bydliska (ulica, PSČ, mesto/obec, štát), dátum narodenia, adresa elektronickej pošty, telefónne číslo (ďalej iba ako „osobné údaje“).

4. Kupujúci súhlasí so spracovaním osobných údajov predávajúcim, a to pre účely realizácie práv a povinností z kúpnej zmluvy a pre účely zasielania informácií a obchodných oznamov kupujúcemu.

5. Kupujúci berie na vedomie, že je povinný svoje osobné údaje (pri objednávke robenej z webového rozhrania  www.cestujtesnami.sk) uvádzať správne a pravdivo a že je povinný bez zbytočného odkladu informovať predávajúceho o zmene vo svojich osobných údajoch.

6. Osobné údaje budú spracovávané po dobu trvania udeleného súhlasu. Osobné údaje budú spracovávané v elektronickej podobe automatizovaným spôsobom alebo v tlačenej podobe neautomatizovaným spôsobom, aj prostredníctvom tretích osôb, aj mimo územia SR v inom členskom štáte EÚ. Osobné údaje kupujúceho budú zaevidované v evidencii spoločnosti Tourclub, s.r.o. a spracovávané určenými zamestnancami spoločnosti Tourclub, s.r.o.

7. Kupujúci potvrdzuje, že poskytnuté osobné údaje sú presné a že bol poučený o tom, že sa jedná o dobrovoľné poskytnutie osobných údajov.

8. Kupujúci ako dotknutá osoba v zmysle cit.zákona vyhlasuje, že bol poučený o svojich právach, ktoré mu vyplývajú z ustanovení §28 a §29 cit.zákona.

9. Kupujúci súhlasí so zasielaním informácií súvisiacich so službami alebo podnikom predávajúceho na elektronickú adresu kupujúceho a ďalej súhlasí so zasielaním obchodných oznámení predávajúcim na elektronickú adresu kupujúceho.

 

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK