Club President, Tunisko, Hammamet, 11.9.2018, All inclusive
Číslo termínu: 59828143

Club President

Tunisko » Hammamet

, Hotel starstarstar

FM


Club President

Termín:

11.9.2018 - 21.9.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

11 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjazdových miest

Cena od:


461 € Konečná cena


Poloha

V obľúbenom stredisku Hammamet. Historické centrum strediska so starobylou Medínou cca 8 km. V okolí bary, reštaurácie a nákupné možnosti a tiež aquapark Flipper (cca 100 m).

Vybavenie

366 izieb v hlavnej budove (5 poschodí, výťahy) a niekoľkých jednoposchodových bungalovoch v štýle tuniskej dedinky rozmiestnených v priestrannej záhrade. Vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácie na pláži, bar, spoločenská miestnosť s TV / sat., Obchodíky so suvenírmi, kaderníctvo. Vonku bazén, bar pri bazéne a terasa na opaľovanie s lehátkami a slnečníkmi zdarma. Osušky oproti kauciu.

Ubytovanie
DR: kúpeľňa / WC, centrálna klimatizácia (v hlavnej sezóne), TV / sat., Telefón, trezor za poplatok a balkón alebo terasa. DRSV: pozri DR, výhľad na more. BG: pozri DR, priestrannejšie, v záhrade. BGS: pozri BG, po rekonštrukcii.
Stravovanie

pozri program all inclusive ..

Zábava

Denné aj večerné animačné a zábavné programy pre deti i dospelých. Diskotéka.

Pláž

Piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora cca 100 m oddelená len nefrekventovaná pobrežné

Šport
Zadarmo: minigolf, tenis (osvetlenie za poplatok), plážový volejbal, vodný polo, aerobik, stolný tenis, pétanque a ďalšie športové aktivity v rámci animačných programov. Za poplatok: vodné športy na pláži.
Deti

Oddelené detské vodné atrakcie, detské ihrisko, miniklub (4-12 rokov), detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

All inclusive
raňajky, obed a večera formou bufetu neskoré raňajky (10.00-11.30 hod.) poobedňajší snack, káva, čaj a zákusky (16.00-17.00 hod.) polnočný snack (00.00-02.00 hod.) alkoholické (10.00-00.00 hod.) a nealkoholické nápoje (02.00-00.00 hod.) miestnej výroby
Platobné karty

VISA, EC / MC.

Internet
Zadarmo: WiFi v lobby Za poplatok: internetový kútik.
Poznámka

Oficiálne trieda: ***

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR / DRSV): 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti Bungalov (BG / BGS): 4 dospelí / 3 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí + 2 deti Dieťa do 12 rokov
Informácie o lete
Odlet: 11. 9.
Návrat: 21. 9.
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená našou rezervačnou centrálou. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa.
Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie je uvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov. Akonáhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov je vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme.

Cena sa môže zmeniť, a to aj v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.).
Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť, ak časy odetov aj sú k dispozícii treba ich chápať ako orientačné.

Dôležité: 

1. Ochrana osobných údajov objednávateľa resp. cestujúcich osôb (ďalej v texte ako "kupujúci"), ktorí sú fyzickými osobami, je poskytovaná zákonom č.122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

2. Kupujúci čestne vyhlasuje, že predávajúcemu dal súhlas na spracovanie osobných údajov v zmysle ust.§11 ods.1 cit. zákona, pričom tento súhlas dáva dobrovoľne a udelený súhlas platí na dobu do jeho písomného odvolania. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať na adrese sídla spoločnosti Tourclub, s.r.o., 1.Mája 697/26, 03101 Liptovský Mikuláš alebo e-mailom na info@viaslovakia.sk.

3. Kupujúci súhlasí so spracovaním svojich osobných údajov: meno a priezvisko, adresa bydliska (ulica, PSČ, mesto/obec, štát), dátum narodenia, adresa elektronickej pošty, telefónne číslo (ďalej iba ako „osobné údaje“).

4. Kupujúci súhlasí so spracovaním osobných údajov predávajúcim, a to pre účely realizácie práv a povinností z kúpnej zmluvy a pre účely zasielania informácií a obchodných oznamov kupujúcemu.

5. Kupujúci berie na vedomie, že je povinný svoje osobné údaje (pri objednávke robenej z webového rozhrania  www.cestujtesnami.sk) uvádzať správne a pravdivo a že je povinný bez zbytočného odkladu informovať predávajúceho o zmene vo svojich osobných údajoch.

6. Osobné údaje budú spracovávané po dobu trvania udeleného súhlasu. Osobné údaje budú spracovávané v elektronickej podobe automatizovaným spôsobom alebo v tlačenej podobe neautomatizovaným spôsobom, aj prostredníctvom tretích osôb, aj mimo územia SR v inom členskom štáte EÚ. Osobné údaje kupujúceho budú zaevidované v evidencii spoločnosti Tourclub, s.r.o. a spracovávané určenými zamestnancami spoločnosti Tourclub, s.r.o.

7. Kupujúci potvrdzuje, že poskytnuté osobné údaje sú presné a že bol poučený o tom, že sa jedná o dobrovoľné poskytnutie osobných údajov.

8. Kupujúci ako dotknutá osoba v zmysle cit.zákona vyhlasuje, že bol poučený o svojich právach, ktoré mu vyplývajú z ustanovení §28 a §29 cit.zákona.

9. Kupujúci súhlasí so zasielaním informácií súvisiacich so službami alebo podnikom predávajúceho na elektronickú adresu kupujúceho a ďalej súhlasí so zasielaním obchodných oznámení predávajúcim na elektronickú adresu kupujúceho.

 

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK